Lærere

Astrid Rabben

Tangent, kor og musikkmix

Epost arb.: astrid@orkdal-kulturskole.net

Mobil: 934 51 079


Barbara Wrobel

Piano

Epost arb.: barbara.k.wrobel@gmail.com

Mobil: 992 96 468


Brit Ellen Angelsen

Inspektør og lærer tangent og visuell kunst

Epost arb.: brit-ellen.angelsen@Orkdal.Kommune.no

Mobil: 970 80 278


Christer T Aannestad

Sang og teater

Epost arb.: christer@christeraannestad.no

Mobil: 458 51 907


Helge Rolstadås

Klarinett

Epost arb.: helge.rolstadas@meldal.kommune.no

Mobil: 959 18 692


Håkon Hammer

Saxofon og fløyte

Epost arb.: hammerhakon@gmail.com

Mobil: 476 23 168


Jan Erik Lund

Gitar og samspill

Epost arb.: jansemann84@hotmail.com

Mobil: 482 63 874


Jeanette Paulsen

Sang, babysang, musikksprell og musikkmix

Epost arb.: jeanpauls1@hotmail.com

Mobil: 959 75 591


Kai-Roger Magnetun

Rektor og lærer trekkspill

Epost arb.: kai-roger.magnetun@orkdal.kommune.no

Mobil: 907 31 101


Kyrre Kimo

Gitar og musikkmix

Epost arb.: kyrrekimo@gmail.com

Mobil: 991 15 204


Mari Alstad

Messinginstrumenter

Epost arb.: mari.alstad@gmail.com

Mobil: 920 32 665


Rolf Sæther

Inspektør og lærer el.bass

Epost arb.: rolf.sather@Orkdal.kommune.no

Mobil: 416 46 624


Sissel Kjelstad

Visuell kunst

Epost arb.: sissel.kjelstad@hotmail.no

Mobil: 952 56 324


Tale Vang Ellefsen

Fiolin

Epost arb.: tale.ellefsen@gmail.com

Mobil: 928 60 471


Tore Rønne

Messinginstrumenter

Epost arb.: toreronn@gmail.com

Mobil: 906 06 024


Viktor Stavrum

Slagverk og samspill

Epost arb.: viktorsta91@gmail.com

Mobil: 476 67 605


Yaquelin Cardona Luaces

Dans

Epost arb.: danzayake@gmail.com

Mobil: 958 51 886